Reklamní sdělení
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Zlatnictví Helenahttps://www.zlatnictvihelena.czprodej a výroba šperků ze zlata a stříbra, výroba na zakázku podle vlastních návrhů zákazníka,
Unikátní Kyslíková kosmetikahttps://www.faberlickatalog.czVýrobky šetrné k pokožce, které si zamiluješ. Neváhej ! DÁREK pro tebe za 1003 Kč ! Pospěš si !

Uchovnili sme našeho československého vlčáka a co dál?

Proveďte tzv. PŘEREGISTRACI do seznamu chovných jedinců; po úspěšném absolvování bonitace a RTG na DKK a DLK zašlete na plemennou knihu č. 2 vedenou Českým kynologickým svazem (ČKS), pod kterou ČSV spadají, následující doklady: 

  1. originál PP
  2. výkonostní knížku (v ní jsou zapsaná případná ocenění z výstav či složené zkoušky)
  3. výsledek RTG DKK a DLK
  4. výsledky jiných zdravotních vyšetření ( DNA, certifikáty např. na DM a DWARF)
  5. kopie bonitační karty
  6. průvodní žádost o přeregistraci chovného jedince plemene ČSV do registru chovných jedinců

ČKS zašle doklady na dobírku zpět; majitelé plemeníků obdrží Knihu krytí, majitelé chovných fen Knihu odchovů. V PP provede ČKS záznam o provedené přeregistraci.

Majitelé chovných fen musí (pokud ho ještě nemají) zažádat o uznání mezinárodně chráněného názvu chovatelské stanice, příp. je možné odchovat vrh na osobu, která už chovatelskou stanici registrovanou má (například chovatel, od něhož má majitel svou fenu). V takovém případě je potřeba uzavřít smlouvu o pronájmu feny k chovu. V tomto případě je pak jako chovatel uveden nikoli majitel feny, ale vlastník chovatelské stanice.

Adresa:
Český kynologický svaz
U Pergamenky 3
170 00 Praha 7